Реклама від Yandex

Реклама від Google


Друга вища освіта в Україні

 1. Оффлайн

  ADMIN

  Адміністратор

  Повідомлень: 31

  Сучасні умови вимагають принципово нових вимог до освітнього рівня спеціалістів, у зв'язку з чим багато випускників ВНЗ для успішного вирішення проблем працевлаштування і подальшого кар'єрного зростання прагнуть здобути другу вищу освіту. Друга вища освіта - це не тільки другий диплом, але якісно новий рівень особи. Згідно закону друга вища освіта платна. Як правило, його хочуть отримати ті, хто вже посідає хорошу посаду, але відчуває нестачу в спеціальних знаннях. На думку викладачів таких студентів близько 60-70%. Отже, в нашій країні на сьогоднішній день друга вища освіта не розкіш, яку можна дозволити собі після тридцяти, і не інтелектуальний тренінг - це необхідність і спосіб просування по службових сходах. Від першої освіти друга вища відрізняється, в першу чергу, відсутністю необхідності складати вступні іспити. Зазвичай вся процедура прийому зводиться тільки до співбесіди.

  Друга вища освіта - це прискорене освоєння слухачами програми вищої професійної освіти. На навчання приймаються особи, що мають диплом фахівця державного зразка про вищу професійну освіту або диплом магістра державного зразка. Навчання закінчується захистом дипломного проекту. Випускники отримують державний диплом про вищу професійну освіту. Термін здобування другої вищої освіти значно менший - навчання триває від 2-х до 3-х років. Причому прискорення навчання досягається не за рахунок скорочення програми, а за рахунок перезаліку частини дисциплін (перш за все, загальноосвітніх), застосування методів навчання, що збільшують об'єм самостійної роботи, впровадження нових технологій.

  Різкий стрибок в розвитку другої вищої освіти в нашій країні відбувся на початку 90-х років, коли виник величезний попит на швидке отримання нових спеціальностей. І тут освітні установи, треба віддати їм належне, відреагували на новизну дуже оперативно. Швидке отримання потрібних спеціальностей і другої вищої освіти стало можливим завдяки активній підтримці Міністерства освіти. Лише в той час почали з'являтися недержавні ВНЗ. Без сумніву, диплом про другу вищу освіту може відкрити перед своїм власником приголомшливі можливості, проте без твердого уявлення про те, навіщо друга освіта потрібна і якою саме вона повинна бути, вчитися немає сенсу.
  18 травня 2014 - 00:10 / #1