Мобільна версія
Категорія: Політичний менеджмент (Шпаргалки)


Загальні принципи організації виборчої кампанії


Є п'ять принципів, які завжди слід мати на увазі, щоб ефективно організувати кампанію.

По-перше, повинен бути план дій, що охоплює організаційні питання і загальну стратегію проведення кампанії.

По-друге, організація проведення кампанії повинна враховувати конкретну обстановку. Ніколи не варто копіювати структуру інших виборчих кампаній. Унікальність кампанії обумовлюється не тільки особистісними характеристиками кандидата, а й політичною ситуацією, яка склалася на конкретний момент

По-третє, для ефективної організації кампанії потрібні здібні й талановиті люди. Перемога на виборах багато в чому залежить від добровольців, що працюють безкоштовно. Добровільні помічники можуть ефективно працювати і забезпечити перемогу на виборах, якщо їх робота вміло організована.

По-четверте, серце кампанії - це створення організації (команди) для її проведення. Незважаючи на новітні технологічні досягнення, застосовувані в засобах зв'язку, при дослідженнях громадської думки, в рекламі, кандидату все одно необхідно мати дієву організаційну структуру. Сьогодні слід ефективно застосовувати різноманітну тактику, щоб домогтися перемоги.

І, нарешті, необхідно дотримуватися певних "правил гри" як при організації (команди), так навіть і тоді, коли кандидат вирішив зняти свою кандидатуру. Правила гри вимагають підтримувати постійні контакти з партійною організацією, її керівниками, обраними посадовими особами, які в змозі надати допомогу при створенні організації.


Категорія: Політичний менеджмент (Шпаргалки)
Якщо Ви помітили помилку в тексті позначте слово та натисніть Ctrl + Enter